24 03 2015

Bus uderzył w słup. Ranna kobieta

24.03.2015, godz.: 11:46
Bus uderzył w słup. Ranna kobieta
fot. OSP Grodzisk Mazowiecki

Dziś nad ranem w Grodzisku doszło do wypadku z udziałem busa i samochodu ciężarowego. Kierowca busa, chcąc uniknąć zderzenia z tirem, raptownie zjechał z drogi i zatrzymał się na słupie. Jedna z pasażerek pojazdu z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 4.30 na skrzyżowaniu ulic Żyrardowskiej i Chełmońskiego. Mimo to poważne utrudnienia w ruchu utrzymywały się przez kilka godzin. – Możemy potwierdzić, że miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem busa i samochodu ciężarowego z naczepą. Aby nie zderzyć się z ciężarówką, kierowca busa zjechał z trasy i uderzył w przydrożny słup– mówi nam Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Zdarzeniu ucierpiała pasażerka busa, która trafiła do szpitala –  dodaje.

A skąd aż kilkugodzinne utrudnienia? – Podczas zdarzenia z tira na drogę wysypały się płyty o wadze 300 kilogramów każda. Trzeba było je uprzątnąć. Mam jednak informacje, że ruch w tamtym rejonie odbywa się już płynnie – zaznacza Edyta Adamus.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. OSP Grodzisk Mazowiecki

💬︎ 3

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “Bus uderzył w słup. Ranna kobieta”

 1. Aigel123 pisze:

  Kurcze wygląda to nieciekawie. Chyba prędkość była duża.

 2. disqus_JtI5hg6OGr pisze:

  Wcale nie prawda! Akurat mam kamery na skrzyżowanie i pełen podgląd sytuacji… kierowca busa jechał za szybko spanikowal i stracił kontrolę… ciężarówka nawet nie nie ruszyła

  • Iza pisze:

   Prędkość prędkością, ale kierowca auta ciężarowego przyznał się że wymusił, a jeśli masz monitoring z pomiarem prędkości to napisz ile było.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.