14 11 2017

Burmistrz Milanówka odwołała radę nadzorczą MPWiK

14.11.2017, godz.: 14:29
Burmistrz Milanówka odwołała radę nadzorczą MPWiK
fot. GrodziskNews

W poniedziałek (13 listopada) nastąpiły poważne przetasowania w zarządzie Milanowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Burmistrz Wiesława Kwiatkowska odwołała dotychczasową radę nadzorczą. Jako powód podała brak realizacji inwestycji zaplanowanych na ten rok.

W dniu 13 listopada, działając jako właściciel Milanowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, odwołałam dotychczasową radę nadzorczą, ponieważ nie wypełniła ona swoich zadań – poinformowała na swoim profilu na Facebooku gospodyni Milanówka. – Na 2017 rok była zaplanowana realizacja wielu inwestycji, w tym budowa kanalizacji po północnej stronie miasta, obejmująca m.in. ulice: Kwiatową, Wąską i Kraszewskiego oraz ulice boczne od Wojska Polskiego. Wymienione inwestycje nie zostały zrealizowane – dodała.

Burmistrz poinformowała, że powołała nową radę nadzorczą w składzie: Katarzyna Gonta-Grabiec – przewodnicząca, Dorota Zbińkowska, Marek Ogonowski.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, podane wyżej powody mogą być niejedynymi w tej sprawie. Dlatego też do tematu wkrótce powrócimy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi