16 09 2018

Bezpłatne warsztaty dla rodziców w Grodzisku

16.09.2018, godz.: 09:55
Bezpłatne warsztaty dla rodziców w Grodzisku
fot. Pixabay

„Z nastolatkiem w kontakcie” – to tytuł cyklicznych warsztatów, które Grodziskie koło Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” po raz kolejny zorganizuje dla rodziców. Cel? Przekazać im wiedzę na temat efektywnego porozumiewania się z nastoletnimi pociechami.

Zajęcia mają charkter otwarty i będą bezpłatne. Cykl 10 cotygodniowych spotkań rozpocznie się w poniedziałek 17 września. Uczestnicy warsztatów będą się spotykać na sesjach co poniedziałek w godz. 17.30–20.30.

Warsztaty poprowadzi Jacek Żyliński, psycholog wychowawczy, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi zajęcia dla rodziców w całej Polsce. Pracował jako wychowawca młodzieży i psycholog szkolny w gimnazjum. Prowadzi konsultacje, udziela się w mediach.

Liczba uczestników mogących wziąć udział w grodziskich sesjach jest ograniczona, dlatego warto nie zwlekać ze zgłoszeniem mailowym – warsztaty@3plus.pl lub telefonicznym pod numerem 880 850 973.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi