12 11 2018

Bezpłatne kursy angielskiego dla mieszkańców

12.11.2018, godz.: 18:13
Bezpłatne kursy angielskiego dla mieszkańców
fot. Pixabay

W lutym wystartuje bezpłatny kurs języka angielskiego dla mieszkańców żabiowolskiej gminy. Zajęcia obejmą dwa początkowe poziomy nauki języka – A1 i A2.

Kto może skorzystać oferty? Grupą docelową są mieszkańcy w wieku powyżej 25 lat, którzy nie uczestniczyli w tożsamych kursach organizowanych w Żabiej Woli w latach 2012–2015.

Gmina zapewnia wysoki poziom merytoryczny zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów. Uczestnicy kursów otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe i będą podzieleni na nieduże grupy zajęciowe, co korzystniej wpływa na przyswajanie języka obcego.

Zapisy i informacje prowadzi Lokalne Centrum Kompetencji w Żabiej Woli, ul. Główna 5 pok. 3 (w budynku GOPS); tel. 786 909 006

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi