21 02 2019

Bezpłatna rehabilitacja dla mieszkańców. Wkrótce zapisy

21.02.2019, godz.: 11:33
Bezpłatna rehabilitacja dla mieszkańców. Wkrótce zapisy
fot. Pixabay

Podobnie jak w 2018, także w tym roku Milanówek zapewni mieszkańcom bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne. Kiedy zapisy i kto może skorzystać? O tym poniżej.

Usługi rehabilitacji leczniczej będą świadczone w siedzibie przychodni przy ul. Mickiewicza 1 w Milanówku od dnia 1 marca 2019 r. do 20 grudnia 2019 r. od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni świątecznych) w następujących godzinach: w poniedziałki od 12.00 do 18.00 oraz od wtorku do piątku od 10.00 do 16.00. Zapisy ruszą 25 lutego.

Zapisać się na zabiegi może zatem osoba która:
– rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Mazowieckim, ze wskazaniem adresu zamieszkania na terenie Milanówka;
– nie korzystał z rehabilitacji finansowanej przez Gminę Milanówek w ciągu ostatnich 6 miesięcy;
– posiada skierowanie lekarskie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego na zabiegi rehabilitacyjne (nie będą honorowane skierowania tzw. „prywatne”).

Aby się zapisać, trzeba przedstawić skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego na zabiegi rehabilitacyjne; kopię pierwszej strony PIT-u za 2018 rok, a w okresie rozliczeń, czyli od stycznia do kwietnia 2019, honorowane będzie zeznanie za 2017 rok. W przypadku emerytów i rencistów konieczne będzie przedstawienie PIT-u 40A, a jeśli uzyskują dochód inny niż rentowy, muszą przedstawić przy rejestracji pierwszą stronę zeznania podatkowego.

Zapisać się można telefonicznie lub osobiście w przychodni Biovena (ul. Mickiewicza 1, tel. 22 724 90 90).

Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.