20 11 2016

Bezbramkowy remis na koniec rundy

20.11.2016, godz.: 16:03
Bezbramkowy remis na koniec rundy
fot. Pixabay

Remisem i utratą przewodnictwa w tabeli kończy rundę jesienną drużyna Pogoni Grodzisk. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka bramki w wyjazdowym w meczu z Ożarowianką nie stracili, ale też jej nie strzelili. I trzeba powiedzieć, że ten wynik odzwierciedla przebieg wydarzeń na boisku.

Choć obie drużyny starały się sprawiać wrażenie zaangażowanych w grę, walczących o korzystny dla siebie wynik, to w praktyce niewiele z tego wynikało. Dość powiedzie, że żadna ze stron nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji do choćby tej jednej jedynej bramki. To ostatnie spotkanie rundy jesiennej niestety dla Pogoni wpisuje się wydarzenia ostatnich tygodni, które zdecydowanie nie były dla ekipy czerwono-białych udane piłkarsko. 2 punkty wywalczone w trzech meczach, to zdecydowanie za mało, jak na drużynę aspirującą do powrotu do trzeciej ligi.

Większa część rundy była jednak dla Pogoni udana, co potwierdzała długa obecność na czele tabeli. Teraz grodziszczanie dzielą pierwsze miejsce ex aequo z MKS-em Ciechanów i Mazovią Mińsk Mazowiecki. I mają czas by przez zimę przygotować formę pozwalającą odzyskać samodzielną pozycję lidera.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi