11 01 2018

Awaria wodociągowa w Milanówku. Kilka ulic bez wody [AKTUALIZACJA]

11.01.2018, godz.: 09:51
Awaria wodociągowa w Milanówku. Kilka ulic bez wody [AKTUALIZACJA]
fot. Pixabay

Część mieszkańców Milanówka nie ma dostępu do bieżącej wody. Powodem – awaria wodociągowa, która objęła domy na kilku ulicach. 

Wodociągowcy poinformowali o awarii za pośrednictwem strony internetowej miasta. Ekipa naprawcza musiała w związku z tym  odciąć dopływ kranówki do budynków i posesji znajdujących się przy ulicach Łącznej, Wysockiego, Okrzei, Dembowskiej, Wysokiej i Staszica.

Podali jednocześnie, że zakres wyłączeń może się rozszerzyć. Kiedy woda z powrotem popłynie z kranów – tego wodociągowcy nie precyzują.

AKTUALIZACJA, GODZ. 11.45

Woda została przywrócona około  godz. 11.30.

1

Dodaj Komentarz

  • Łukasz Adamus

    tło tego co było i nie wróci 🙂 ja mieszkam na Teligi i czuje jak kiedyś czasem tak teraz aż za czesto mikro drgania nie trzesienia ziemi 🙂

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi