06 01 2018

Ferie z lodowiskiem na sportowo i karnawałowo

06.01.2018, godz.: 15:51
Ferie z lodowiskiem na sportowo i karnawałowo

Cieszące się sporym zainteresowaniem milanowskie lodowisko, w ferie gościć będzie jeszcze więcej sympatyków jazdy na łyżwach. Szczególnie dzieci i młodzieży szkolnej. Z myślą o nich odbędą się gry i zabawy sportowe z upominkami w nagrodę.

9 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie obiektu i od samego początku na ślizgawkę przychodzi wiele osób w różnym wieku. A teraz gdy na Mazowszu wystartują ferie zimowe, liczba młodyych użytkowników pokaźnie wzrośnie. Tym bardziej, że przez całe dwa tygodnie (od 13 do 28 stycznia) lodowisko w Milanówku będzie bezpłatne dla dzieci i młodzieży po okazaniu legitymacji szkolnej lub karty przedszkolaka.

– Zapraszamy na ferie na lodowisku. 16, 19, 23 oraz 25 stycznia na tafli odbędą się gry, zabawy i zawody sportowe. 20 stycznia zapraszamy na zabawę karnawałową. Przebrania mile widziane – opowiadają ludzie z Milanowskiego Centrum Kultury, które jest organizatorem tych wydarzeń.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi