10 01 2017

Awaria magistrali, północ Milanówka bez wody

10.01.2017, godz.: 11:08
Awaria magistrali, północ Milanówka bez wody
fot. Pixabay

Od rana mieszkańcy północnej strony Milanówka patrząc od torów kolejowych pozbawieni są dostępu do bieżącej wody. Powód rozległa awaria wodociągowa na ul. Kościuszki. Ekipy techniczne działają, ale usunięcie problemu może potrwać jeszcze wiele godzin.

Wodociągowcy dość szybko zlokalizowali miejsce awarii i wskazali na sieć biegnąca w ul. Kościuszki. Tyle, że najwięcej problemów nastręcza dokładne zdiagnozowanie defektu i dotarcie do niego. To z kolei wpływa na czas, jaki milanowianie mogą pozostawać bez bieżącej wody.

– W związku z usuwaniem rozległej awarii wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w północnej części Milanówka, czyli na północ od torów kolejowych – poinformowali w komunikacie wodociągowcy z miasta ogrodu.

– Przewiduje się przywrócenie dostaw wody do godzin wieczornych. Postaramy się na bieżąco informować w postępach prac naprawczych – dodali.

Tak czy owak mieszkańcom pozostaje uzbroić się w cierpliwość…

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi