08 03 2018

21-latek zatrzymany za pobicie tuż po powrocie z zagranicy

08.03.2018, godz.: 14:42
21-latek zatrzymany za pobicie tuż po powrocie z zagranicy
fot. KPP Grodzisk

Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali Wiktora J. podejrzanego o pobicie mężczyzny przed trzema miesiącami. 21-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy podczas krótkiego pobytu w Polsce. Teraz grozi mu nawet trzyletnia odsiadka.

Policjanci prowadzili czynności mające na celu wytypowanie i zatrzymanie sprawcy bądź sprawców dotkliwego pobicia mężczyzny, do którego doszło w grudniu w jaktorowskiej gminie. Z zawiadomienia wynikało, że poszkodowany został zaczepiony przez nieznanych mu mężczyzn i po krótkiej wymianie zdań – dotkliwie pobity i pozostawiony na drodze.

Zebrane informacje pozwoliły ustalić personalia mężczyzny który mógł mieć związek z przestępstwem. Wiktor J. przebywał jednak poza granicami. Gdy tylko przyjechał do domu kilkudniową wizytą, został zatrzymany.  21-latek został rozpoznany przez pokrzywdzonego jako sprawca pobicia.

Na podstawie materiału dowodowego policjanci postawili zatrzymanemu zarzut pobicia. Grozi za to do trzech lat pozbawienia wolności. Dochodzeniowcy pracują jeszcze na wytypowaniem pozostałych uczestników zdarzenia,

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi