09 11 2019

Kino „Wolność” w pełnej krasie [FOTO]

09.11.2019, godz.: 08:45
Kino „Wolność” w pełnej krasie [FOTO]
Fot. Marcin Masalski

Mamy zdjęcia nowej grodziskiej sali kinowej, która niebawem przejmie widzów na pierwszy seans. Prezentuje się wyśmienicie.

W poniedziałek informowaliśmy, że niebawem do dyspozycji mieszkańców w Grodzisku oddana zostanie druga sala kinowa. Powstała ona w Willi Radogoszcz. – Sala w Radogoszczy będzie niejako kinem studyjnym, które jednorazowo pomieści czterdziestu widzów. W naszym zamyśle, w kinie tym będziemy wyświetlać jeden film dziennie, a w weekendy dwa obrazy. Na ogół będą to tytuły, które nie stoją w pierwszej linii nowości kinowych, ale wyszły już na nośnikach blu-ray i są warte pokazania. Sami jesteśmy ciekawi z jakim zainteresowaniem spotka się ta oferta – mówił nam 4 listopada Paweł Twardoch, dyrektor grodziskiego Centrum Kultury.

Kino w Radogoszczy ma nosić nazwę „Wolność”, co jest nawiązaniem do starego kina przy ul. Kilińskiego, które nosiło również tę nazwę, a które lata temu zakończyło działalność w takiej formie.

Dziś już wiemy jak wygląda druga grodziska sala kinowa. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo estetycznie. Zobaczcie zresztą sami, zdjęcia poniżej.

Pierwszy seans już 15 listopada o godz. 20.00. Jaki? O tym poinformujemy niebawem.

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Kino „Wolność” w pełnej krasie [FOTO]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata