25 03 2020

Zmiany w rozkładzie jazdy WKD na dłużej

25.03.2020, godz.: 07:24
Zmiany w rozkładzie jazdy WKD na dłużej
fot. Piotr Antos

Warszawska Kolej Dojazdowa zdecydowała się przedłużyć obecnie obowiązujące zmiany w rozkładzie jazdy. A to oczywiście w związku z koronawirusem. Tym samym rozkład będzie obowiązywał do 10 kwietnia.

Na wukadce zostanie zatem utrzymany ruch pociągów według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty, niedziele i święta, niezależnie od rodzaju dnia przypadającego w tym okresie.

Do odwołania obowiązują też nowe zasady działania kas biletowych, które teraz są czynne w godzinach od 7.00 do 14.00. Od kilku dni ze względów bezpieczeństwa nie można już kupować biletów u maszynistów.

Ponadto pasażerowie mogą zwracać niewykorzystane lub częściowo wykorzystane bilety okresowe. Od zwracanych należności wukadka potrąci 10 procent odstępnego. Zwroty biletów zakupionych w kasach, w dowolnej kasie są przyjmowane. Natomiast bilety kupione w automatach można zwracać elektronicznie pod adresem: cok@strefa.waw.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.