10 02 2020

Zderzenie z drzewem w Radoniach. Ostrożnie na drodze

10.02.2020, godz.: 12:58
Zderzenie z drzewem w Radoniach. Ostrożnie na drodze
fot. Policja

Orkan Sabina przyniósł nie tylko bardzo nieprzyjemną aurę, lecz także trudne warunki dla kierowców. Niedawno informowaliśmy o kolizji w centrum grodziska, gdy auto wylądowało na boku. W niedzielny wieczór w Radoniach kierująca również straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo.

Jak konkretnie do tego doszło? – Przed godz. 21.00 w Radoniach kobieta jadąca ul. Źródlaną w kierunku Książenic straciła panowanie nad swoim nissanem zjechała na prawą stronę drogi i udrzyła w drzewo – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości na drodze, a te są trudne – podkreśla Katarzyna Zych.

Zaapelowała również o zachowanie rozwagi i ostrożności na drogach. Lepiej zawczasu zdjąć nogę z gazu.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.