reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

17

02 2021

Zderzenie na Bałtyckiej w Grodzisku


Grodzisk News


foto: Czytlenik PiotrZderzenie na Bałtyckiej w Grodzisku - Grodzisk News


W środowe popołudnie w rejonie tunelu na ul. Bałtyckiej w Grodzisku doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ruch przez pewien czas był mocno utrudniony.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Kolizja w tunelu na ul. Bałtyckiej. Ślisko w mieście – napisał, a do wiadomości dołączył zdjęcia z miejsca zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 19.00.a – Było to zderzenie osobowego hyundaia oraz busa. Kierowca tego pierwszego pojazdu na łuku stracił panowanie nad pojazdem, „pojechał bokiem” i tuż przed tunelem uderzył w jadącego z przeciwka busa. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało, obaj kierowcy trzeźwi. Przez około godzinę były utrudnienia w ruchu, obecnie nie ma problemu z przejechaniem w miejscu zdarzenia – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Warunki na drogach są bardzo trudne, apelujemy o ostrożność – dodaje Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.