06 02 2020

Zderzenie osobówki z nastoletnim rowerzystą. 13-latek w szpitalu

06.02.2020, godz.: 16:08
Zderzenie osobówki z nastoletnim rowerzystą. 13-latek w szpitalu
fot. GodziskNews

Na przejściu dla pieszych przy ul. Partyzantów w Międzyborowie doszło do potrącenia 13-letniego rowerzysty przez samochód osobowy. Dokładniej mówiąc: było to zderzenie, bowiem wina w tej sytuacji będzie prawdopodobnie leżeć po stronie nastolatka.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.00. Na miejscu szybko pojawiły się służby: policja, pogotowie. Policjanci w rozmowie z nami potwierdzili, że doszło do potrącenia nastoletniego rowerzysty, ale sprecyzowali, jak do tego doszło.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 13-letni rowerzysta wjechał na pasy na czerwonym świetle. Wówczas uderzyła w niego kobieta kierująca fordem – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Chłopiec został zabrany do szpitala w Warszawie, ale nie odniósł obrażeń zagrażających zdrowiu czy życiu – dodaje Katarzyna Zych. – Zdarzenie zostało więc zakwalifikowane jako kolizja – kwituje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Zderzenie osobówki z nastoletnim rowerzystą. 13-latek w szpitalu”

  1. Hansik pisze:

    Niestety wielu nastolatków jeździ nieostrożnie i nie zna przepisów. Często to jest przyczyna takich zdarzeń.

  2. MagMag pisze:

    Chłopiec wjechał na skrzyżowanie spokojnie jakby miał zielone światło. Miał kaptur na głowie dlatego może nie zauważył światła. Auto, które go potrącił to duży dostawczak. To cud, że temu chlopcu nic poważnego się nie stało. Widząc jak chłopiec wjeżdża na pasy spokojnie i bez pospiechu, ja odbilam kierownicą w prawo modląc się żeby tylko go ominąć. Na przejsciu stało jeszcze dwoje dzieci które krzyczaly do chłopca. On się odwrócił do nich i dzięki temu spowolnil jeszcze jazdę. Odbijając kierownicą nie uderzyłam centralnie w niego, a w przednie koło roweru już na pełnym hamowaniu. Siła uderzenia była jednak tak duża, że chłopiec odbił się od szyby lądując 2 metry od pojazdu. Nawet nie wiecie jak bardzo chciałam by żył kiedy do niego wybieglam z auta. Uczulajcie wasze dzieci aby zachowały bezpieczeństwo na pasach. Tyle nerwów dla mnie i rodziny chłopca… nikomu nie życzę takich przeżyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata