TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

09 2021

Zatrzymany za kradzież kasetki z pieniędzmi w Grodzisku


Grodzisk News


foto: policja.plZatrzymany za kradzież kasetki z pieniędzmi w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł kasetkę z pieniędzmi. Najpierw w pościg zanim rzuciły się poszkodowane osoby, a widzący sytuację funkcjonariusze dołączyli i złapali 38-letniego rabusia.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Wydarzenia rozegrały się przy ul. Radońskiej. – Grodziscy policjanci patrolujący ulicę Radońską zauważyli biegnącego po jezdni mężczyznę, którego goniły dwie inne osoby. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję i zatrzymali uciekającego. Szybko ustalili, że mężczyzna chwilę wcześniej zabrał jednej ze ścigających go osób kasetkę z pieniędzmi – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Podczas ucieczki pogubił swój łup, który w całości został odzyskany. 38-latek trafił do celi grodziskiej komendy – dodał.

Dalsze czynności pozwoliły na postawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży, do którego się przyznał i poddał karze grzywny. Za ten czyn kodeks karny przewiduje nawet 5 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Rabuś! Nie kradnij!

Mlodszy Srarszy
08-09-2021 05:40
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.