12 08 2015

Zarzuty dla nietrzeźwych rodziców

12.08.2015, godz.: 13:13
Zarzuty dla nietrzeźwych rodziców
fot. GrodziskNews

Kilka dni temu grodziscy policjanci zostali wezwani na ul. Spółdzielczą w samym centrum miasta. Powód? Nietrzeźwi rodzice opiekowali się dwójką małych dzieci w wieku pięciu lat oraz sześciu miesięcy. Teraz odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór. Wówczas oficer dyżurny grodziskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańców, którzy zwrócili uwagę na kobietę i mężczyznę idących z dwójką dzieci z relacji świadków wynikało, że obydwoje dorośli byli nietrzeźwi. Gdy na miejsce przybyli policjanci, przebadali parę alkomatem – okazało się że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie, zaś kobieta blisko dwa promile. Oboje zostali zatrzymani.

– Dzieci trafiły pod opiekę babci, natomiast rodzice decyzją prokuratora mieli stawić się na komendzie. Z tego co wiem od policjantów prowadzących sprawę, matka już się u nas pojawiła i usłyszała zarzut sprawowania opieki na dziećmi, będąc w stanie nietrzeźwości, dobrowolnie poddała się karze. Z kolei jeszcze do wczoraj ojciec na komendzie się nie stawił, ale gdy to nastąpi zostanie mu postawiony najprawdopodobniej taki sam zarzut – wyjaśnia asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata