TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

07 2021

Zarząd WKD z absolutorium


Grodzisk News


foto: WKDZarząd WKD z absolutorium - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowała, że Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników jednogłośnie udzieliło absolutorium zarówno zarządowi spółki, jak i radzie nadzorczej.


reklama Grodzisk mazowiecki

W skład zarządu wchodzą Michał Panfil (na zdjęciu), prezes i dyrektor generalny WKD; Jolanta Dałek, dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych i Tomasz Tretter, dyrektor ds. handlowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Radę nadzorczą, która również otrzymała absolutorium, tworzą natomiast: jej przewodniczący Mariusz Frankowski, Andrzej Kamasa, Artur Andrysiak, Jan Starzyński oraz Agnieszka Stankiewicz.

Podjęcie uchwały o absolutorium poprzedzono podjęciem uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego, sprawozdania zarządu z działalności spółki Warszawska Kolej Dojazdowa oraz sprawozdania rady nadzorczej z działalności wukadki w 2020 roku. Skład Rady Nadzorczej pozostaje bez zmian.

– Spółka zamknęła rok 2020 zyskiem netto w wysokości 2 121 073,77 zł. Jednocześnie Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w dniu 30.06.2021 odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej spółki WKD, na którym powołano na kolejną kadencję Zarząd spółki w składzie: Michał Panfil – Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny, Jolanta Dałek – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych
Tomasz Tretter – Członek Zarządu, dyrektor ds. handlowych – podała Warszawska Kolej Dojazdowa.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.