TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

03 2021

Zapisy na szczepienia w Grodzisku trwają


Grodzisk News


foto: PixabayZapisy na szczepienia w Grodzisku trwają - Grodzisk News


Grodzisk przypomina, że trwają zapisy na szczepienia dla mieszkańców w wieku 60 i więcej lat. Zarejestrować się można na kilka sposobów.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zapisy przyjmowane są telefonicznie w godzinach od 8.00 do 15.00. Należy zadzwonić albo pod numerem 690-541-405, albo pod  797-111-904. Można to także zrobić na specjalnej infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia 989.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Kolejną możliwością jest rejestracja na stronie internetowej pacjent.gov.pl po uprzednim uwierzytelnieniu danych, na przykład przy użyciu Profilu Zaufanego.

Są także możliwości zapisania się osobiście. W Grodzisku są dwa punkty rejestracji na szczepienia. W Szpitalu Zachodnim można się rejestrować w godzinach od 15.00 do 18.00. Drugim miejscem jest poczekalnia PKP – Przestrzeń Kulturze Przyjazna: Tu zapisy odbywają się od 8.00 do 15. 00.

Zapisy na szczepienia w Grodzisku trwają - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.