reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

08 2023

Zakopower na gminnych dożynkach w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zakopower na gminnych dożynkach w Brwinowie - Grodzisk News


Już w najbliższy weekend odbędą się gminne dożynki w Brwinowie. Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Zakopower!


Imprezę dożynkową zaplanowano na 19 i 20 sierpnia. W sobotę o godz. 14.00 przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Przejazd w Brwinowie odbędą się zawody siłaczy. Natomiast wieczorem wystąpi gwiazda całego wydarzenia czyli Zakopower. To bardzo popularny w naszym kraju zespół wykonujący muzykę folkową z elementami rocka i jazzu, założony przez skrzypka Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Zakopower jest znany z takich utworów jak „Boso”, czy „Chwila”. Początek koncertu o godz. 20.00. Odbędzie się on na polu koncertowym przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Przejazd.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W niedzielę natomiast wydarzeń będzie więcej. Najpierw w kościele św. Floriana w Brwinowie o godz. 10.30 odbędzie się uroczysta msza św. Następnie na polu przy Brwinowskim Pałacu Kultury przy ul. Pałacowej o godz. 15.00 zaplanowano wydarzenie „Brwinów – Rewitalizacja”, podczas którego uczestnicy za pomocą konkursów i zabaw poznają program gminnej rewitalizacji. O godz. 16.00 na scenie pojawi się zespół Kwiaty Żółwina z żółwińskiego Klubu Seniora, a godzinę później rozpocznie się występ Kapeli Warszawskiej im. Staśka Wielanka, który od 1985 roku koncertuje w całej Polsce oraz w środowiskach polonijnych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Izraela, Niemiec, Litwy i Australii. W trakcie koncertu odbędzie się potańcówka.

Ponadto w godzinach 15.00 – 19.00 na dożynkach będzie można skorzystać z bezpłatnej analizy znamion  w dermobusie oraz atrakcji przygotowanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Pruszkowie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.