reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

16

08 2023

Zakopower na gminnych dożynkach w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zakopower na gminnych dożynkach w Brwinowie - Grodzisk News


Już w najbliższy weekend odbędą się gminne dożynki w Brwinowie. Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Zakopower!


Imprezę dożynkową zaplanowano na 19 i 20 sierpnia. W sobotę o godz. 14.00 przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Przejazd w Brwinowie odbędą się zawody siłaczy. Natomiast wieczorem wystąpi gwiazda całego wydarzenia czyli Zakopower. To bardzo popularny w naszym kraju zespół wykonujący muzykę folkową z elementami rocka i jazzu, założony przez skrzypka Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Zakopower jest znany z takich utworów jak „Boso”, czy „Chwila”. Początek koncertu o godz. 20.00. Odbędzie się on na polu koncertowym przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Przejazd.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W niedzielę natomiast wydarzeń będzie więcej. Najpierw w kościele św. Floriana w Brwinowie o godz. 10.30 odbędzie się uroczysta msza św. Następnie na polu przy Brwinowskim Pałacu Kultury przy ul. Pałacowej o godz. 15.00 zaplanowano wydarzenie „Brwinów – Rewitalizacja”, podczas którego uczestnicy za pomocą konkursów i zabaw poznają program gminnej rewitalizacji. O godz. 16.00 na scenie pojawi się zespół Kwiaty Żółwina z żółwińskiego Klubu Seniora, a godzinę później rozpocznie się występ Kapeli Warszawskiej im. Staśka Wielanka, który od 1985 roku koncertuje w całej Polsce oraz w środowiskach polonijnych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Izraela, Niemiec, Litwy i Australii. W trakcie koncertu odbędzie się potańcówka.

Ponadto w godzinach 15.00 – 19.00 na dożynkach będzie można skorzystać z bezpłatnej analizy znamion  w dermobusie oraz atrakcji przygotowanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Pruszkowie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.