TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

10 2022

Zaginął mężczyzna. Poszukiwania w Radoniach i okolicach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Strażacy i policjanci poszukują mężczyzny, który rano wyszedł do lasu i do tej pory nie wrócił do domu. Poszukiwania prowadzone są na granicy gmin Grodzisk Mazowiecki i Żabia Wola.


Informację o poszukiwaniach otrzymaliśmy od czytelnika. – W Radoniach są prowadzone poszukiwania mężczyzny. Na miejscu straż pożarna i policja – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 20.15 otrzymaliśmy zgłoszenie z policji o wsparciu poszukiwań zaginionego mężczyzny w wieku około 50 lat, który o ósmej rano wyszedł na grzyby i do tej pory nie wrócił do domu. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej, łącznie 31 strażaków, do tego funkcjonariusze policji. Działania służb ratunkowych polegają na przeszukaniu terenów zalesionych w rejonie miejscowości Radonie, Książenice, Siestrzeń, Musuły, Władysławów, Marynin – mówi nam Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na moment pisania tego tekstu, czyli godzinę 21.15 nie udało się odnaleźć zaginionego mężczyzny.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.