reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

11 2022

Żabia Wola. Autobus linii nr 31 wrócił na trasę. Co dalej?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodziskie Przewozy AutobusoweŻabia Wola. Autobus linii nr 31 wrócił na trasę. Co dalej? - Grodzisk News


Kilkanaście minut po godz. 17.00 Grodziskie Przewozy Autobusowe opublikowały komunikat o przywróceniu rozkładowego kursowania autobusów linii nr 31 w Żabiej Woli. A co dalej z autobusami linii 51 i 53?


Wygląda więc na to, że GPA doszły do porozumienia z firmą przewozową i autobusy linii 31 wróciły do regularnego kursowania.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

GPA poinformowały również, że „Od 15 listopada (wtorek) od początku kursowania planowane jest przywrócenie funkcjonowania linii 51 i 53 zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy.”

Przewoźnik prosi o bieżące sprawdzanie rozkładów i realizacje poszczególnych kursów przez aplikację lub stronę internetową GPA

Wkrótce postaramy się ustalić szczegóły osiągniętego porozumienia. Czy współpraca będzie kontynuowana na dotychczasowych zasadach, jak długo? Poszukamy odpowiedzi na te pytania.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Zobaczymy jutro rano.... Teraz każdy piłeczkę odbija. Winny przewoźnik, winni z Gpa. Wina leży po środku. A kto cierpi najbardziej - pasażer który nie jest nic winien.
Daro


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.