reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

12 2022

Zabawa sylwestrowa w Grodzisku. Z muzyką i cichymi fajerwerkami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZabawa sylwestrowa w Grodzisku. Z muzyką i cichymi fajerwerkami - Grodzisk News


W tego sylwestra Grodzisk przywita 2023 rok pokazem ogni sztucznych, ale – co ważne – będą to tzw. ciche fajerwerki w założeniu znacznie mniej uciążliwe dla czworonogów. Powitanie Nowego Roku odbędzie się na placu przed centrum kultury.


Ciche fajerwerki można uznać za kompromisowe rozwiązanie zastosowane zarówno z myślą o fanach sztucznych ogni, jak i o miłośnikach czworonogów. Ci mieszkańcy byli zdecydowanie przeciwni odpalaniu głośnych fajerwerków i wyrazili to w ankiecie przeprowadzonej przez urząd przed zabawą sylwestrową w 2019 roku. Wówczas blisko dwie trzecie ankietowanych uznała głośne fajerwerki za niepotrzebne i zbyt stresujące dla zwierząt.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Te formę powitania Nowego Roku zastąpił pokaz laserowy. Część mieszkańców jednak żałowała, że nie będzie pokazu ogni sztucznych. W tym roku więc grodzisk zdecydował się na kompromisowe rozwiązanie, czyli tzw. ciche fajerwerki.

Ciche fajerwerki cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród piromaniaków. Stanową wybór, kiedy wiemy, że głośne fajerwerki mogą nie spodobać się osobom postronnym, poza tym nie nie zakłócają spokoju mieszkańców i czworonogów.

Warto dodać, że w ramach sylwestrowych atrakcji przed cichymi fajerwerkami na placu przed CK o godz. 23.00 ruszy zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej. Potrwa do godz. 1.00, a punktualnie o północy organizatorzy wystrzelą ciche fajerwerki.

💬︎   dodaj komentarz

.... jak to łatwo zmienia się OBIETNICE,jeszcze nie tak dawno temu sam "wietrznie nam panujący"obiecał zabawę sylwestrową połączoną z OTWARCIEM OBWODNICY, i co pozostało z tych "obietnić" z g a d n i j c i e .....

uczulonu na benia
26-12-2022 08:49

.... celowo napisałem "wietrznie" a nie wiecznie,bo to typowy PĘDZIWIATR w rzucaniu obietnic !!!

uczulonu na benia
26-12-2022 08:53

A to juz nie na obwodnicy i nie z darmowym piciem i grochówka?

Tea
26-12-2022 10:18

pokaż wszystkie komentarze (21)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.