27 09 2018

Z desek Capitolu do Grodziska. Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

27.09.2018, godz.: 11:32
Z desek Capitolu do Grodziska. Komedia w gwiazdorskiej obsadzie
fot. centrumkultury.eu

W październiku na scenie grodziskiego centrum kultury zagości komedia rodem z Teatru Capitol w gwiazdorskiej obsadzie. Odtwórcami ról są m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Bogdan Kalus, Dorota Chotecka, Maja Bohosiewicz.

– „Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint? – mówią o spektaklu organizatorzy.

– Polską prapremierę komedii autorstwa mistrzów gatunku: Donalda Churchilla i Petera Yeldhmana wyreżyserował Andrzej Rozhin. W spektaklu występują znakomici aktorzy, scenografię zaprojektowała Dorota Banasik, a przepiękne kostiumy są autorstwa Doroty Roqueplo. Całość sprawia, że widzowie mają okazję zobaczyć przedstawienie najwyższej próby. Czy nasi bohaterowie znaleźli sposób na doskonały przekręt? A jeśli tak, to jaki?
Przyjdź do Teatru Capitol, a wszystkiego się dowiesz! Tylko ciiii… Nic nie mów sąsiadom – dodają żartobliwie.

Żartów i szczerego śmiechu podczas komedii z pewnością nie zabraknie. Wart zarezerwować sobie wieczór 22 października. Początek spektaklu o godz. 19.30 w CK przy ul. Spółdzielczej 9. Bilety w cenie 85 zł do nabycia w kasach kina CK.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata