reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

05 2022

Wypadek w Sietrzeni. Ranny motocyklista


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayWypadek w Sietrzeni. Ranny motocyklista - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na trasie S8 na terenie gminy Żabia Wola doszło do kolizji z udziałem samochodu i motocykla.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na trasie S8 przy węźle Siestrzeń doszło do wypadku drogowego. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Trasa zablokowana. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 17.11 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o kolizji na trasie S8 na wysokości Siestrzeni. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP z Żelechowa. Po dojeździe na miejsce potwierdzono kolizję samochodu i motocykla – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W zdarzeniu ranna została jedna osoba.a – W wyniku kolizji motocyklista odniósł obrażenia ręki, pogotowie na miejscu zdarzenia udziela mu pomocy i prawdopodobnie zabierze go do szpitala – dodaje asp. Stefaniak.

Na miejscu swoje czynności prowadzi również policja. Są utrudnienia w ruchu, jeden pas ruchu w stronę Warszawy jest zablokowany.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.