reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

12 2023

Wypadek w Kałęczynie. Trzy osoby w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plWypadek w Kałęczynie. Trzy osoby w szpitalu - Grodzisk News


W środę na ul. Radziejowickiej w Kałęczynie zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.


Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Spory korek w Janinowie. Ul. Radziejowicka stoi w obie strony, z daleka wygląda że coś się stało – napisał Stasiek.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Faktycznie doszło do wypadku na ul. Radziejowickiej, ale w Kałęczynie. – Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do nas zgłoszenie o godz. 17.49. W Kałęczynie na ul. Radziejowickiej zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi łącznie podróżowały trzy osoby. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Grodzisk Maz. Nasze działania polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu pozostałości pokolizyjnych – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Gdy strażacy przyjechali na miejsce wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu były już pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.a – Po badaniach zdecydowano, że te trzy osoby zostaną zabrane do szpitala – zaznacza asp. Stefaniak.

W czasie prowadzonych działań, ruch był całkowicie zablokowany.

Akcja zakończyła się około godz. 19.30.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.