09 02 2019

„Wykopmy raka” w Grodzisku już dziś

09.02.2019, godz.: 08:03
„Wykopmy raka” w Grodzisku już dziś
fot. Pixabay

Szczytny cel i piłkarska rywalizacja? To właśnie znajdziecie w zbliżającym się wydarzeniu dla Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie organizowanym w ramach stowarzyszenia Sportowy Bohater.

Grupa młodych ludzi z Grodziska i okolic, zapaleńców którzy chcą czynić dobro poprzez sport i zachęcać do tego innych współorganizuje już drugą edycję tej piłkarskiej imprezy w szczytnym celu. Patronem medialnym jest zaś portal GrodziskNews.pl.

Wykopmy Raka to charytatywne wydarzenie sportowe, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz fundacji. składa się z 3 turniejów w 3 różnych lokalizacjach: 9 lutego rozgrywki odbędą się w Grodzisku Mazowieckim, a tydzień i dwa tygodnie później odpowiednio na na Bemowie i na Białołęce.

Z każdego turnieju do oficjalnego Wielkiego Finału awansują dwa najlepsze zespoły, które zmierzą się już 17 marca na Arenie Ursynów.

– Zgłoś swoją drużynę Już teraz wykop z nami raka i weź udział w jedynym takim projekcie. Do drużyny można zgłosić 10 zawodników, z czego 5 będzie reprezentować skład na boisku. Wpisowe, które w całości trafi na rzecz fundacji wynosi 25 0zł od zespołu. W każdej miejscowości zmierzy się ze sobą 16 drużyn. Do zobaczenia na miejscu! – zachęcają organizatorzy w kontekście dwóch kolejnych turniejów.

A już dziś zapraszamy do hali przy ul. Westfala 3a, kibicować zawodnikom i wspierać tę szczytną inicjatywę.

Więcej szczegółów tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata