reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

19

01 2023

Wyjątkowy Teatr Baniek Mydlanych w Pruszkowie. Wkrótce rozdamy bilety!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasoweWyjątkowy Teatr Baniek Mydlanych w Pruszkowie. Wkrótce rozdamy bilety! - Grodzisk News


Po widowiskowym teatrze robotycznym, teraz na dzieci czekać będzie widowisko pod szyldem Teatru Baniek Mydlanych. Wydarzenie odbędzie się w Pruszkowie, a my już wkrótce rozdamy na nie bilety.


– Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

rzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną – zachęcają organizatorzy wydarzenia z agencji Pan Koncert.

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie – dodają.

Podczas spektaklu dzieci przeniosą się do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przedstawienie jest przeznaczone szczególnie dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Odbędzie się w pruszkowskim centrum kultury 25 lutego, a my już wkrótce rozdamy bilety na wydarzenie. Ważne! Dzieci do 2 lat mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica
(nie potrzebują własnego biletu)


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.