06 06 2020

Wybuch gazu w Starej Wsi. Dwie osoby w szpitalu

06.06.2020, godz.: 10:31
Wybuch gazu w Starej Wsi. Dwie osoby w szpitalu
Fot. GrodziskNews.pl

W piątek wieczorem w jednym z domów w Starej Wsi tuż przy granicy z Urszulinem doszło do wybuchu gazu. Dwie osoby z poparzeniami trafiły do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Nastrojowej w Starej Wsi doszło do wybuchu gazu w domu. Dwie osoby ciężko ranne. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie gazowe ratownicy medyczni – poinformował Henryk.

Do zdarzenia doszło około godz. 22.00. – Nastąpił wybuch gazu w budynku mieszkalnym w Starej Wsi. W skutek eksplozji doszło do pożaru. Dwie osoby zostały poszkodowane: kobieta i mężczyzna w wieku około 60 lat. Kobieta miała poparzenia kończyn, mężczyzna w gorszym stanie, było podejrzenie poparzenia dróg oddechowych. Oboje trafili do szpitala – mówi nam mł. Bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Wybuch spowodował też duże uszkodzenia budynku. – Eksplozja mocno uszkodziła ściany budynku, elementy nośne. Strażacy musieli ostrożnie rozebrać konstrukcję budynku i wtedy dogasić pożar. Budynek jest w złym stanie – dodaje rzecznik pruszkowskiej straży pożarnej.

Akcja zakończyła się około godz. 3.40. Na miejscu było sześć zastępów straży pożarnej.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.