TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

05 2021

Wtorkowy problem ze szczepionkami w regionie. Znamy przyczynę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Paweł Twardoch/Ośrodek Kultury Grodzisk Maz.Wtorkowy problem ze szczepionkami w regionie. Znamy przyczynę - Grodzisk News


Od wczoraj dostajemy informacje od mieszkańców Grodziska i Brwinowa, że były spore problemy z zaszczepieniem się w punktach stacjonarnych. Przyczyna okazuje się jednak w pełni losowa – kurier, który miał dostarczyć preparaty uczestniczył w zdarzeniu drogowym.


Szczepionki w końcu jednak dojechały. Jak usłyszeliśmy od osób obsługujących punkt szczepień w Mediatece, powstało spore opóźnienie, ale każdy pacjent przewidziany wczoraj do podania szczepionki otrzymał.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Była to sytuacja losowa, niezależna od nas. Kurier uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Stąd opóźnienie, którego w takiej sytuacji nie można było uniknąć. Ale wszyscy pacjenci, czy około 500 osób, zostali zaszczepieni. Szczepiliśmy do późnych godzin wieczornych i do ostatniego pacjenta – mówią pracownicy punktu szczepień w Mediatece.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz

A ile te szczepionki byly na samochodxue, czy te szczepionki, były sprawdzone i nadają się do szczepienia

Eba
19-05-2021 18:57

też jestem ciekawa

Ania
20-05-2021 13:42
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.