reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

29

03 2024

Wspólnie zadbajmy o dobrą przyszłość


Artykuł sponsorowany

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wspólnie zadbajmy o dobrą przyszłość - Grodzisk News


Szanowni Państwo, już wkrótce, 7 kwietnia, Mieszkańcy Naszego miasta i gminy, oddając swój głos, zdecydują o nowo wybranych władzach samorządowych. Drodzy Mieszkańcy, to od Was zależy, jak będzie wyglądało Nasze otoczenie, podział środków na inwestycje, dalszy rozwój tego terenu i tempo owego rozwoju.


Jako mieszkańcy i członkowie Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólny Samorząd chcemy mieć razem z Państwem wpływ na dalszy rozwój naszej gminy. Wśród nas są ludzie różnych profesji m. in. przedsiębiorcy, nauczyciele, specjaliści wielu dziedzin. Są samorządowcy z dużym doświadczeniem, którzy mieli wpływ na rozwój i sukcesy naszej gminy w ciągu 25 lat istnienia Samorządu. Zależy nam na dalszym rozwoju miasta i naszych grodziskich wsi. Gwarantujemy zwiększenie o 30 % efektywności wykorzystania, dostępnych na realizację zadań, środków finansowych ! Proponujemy Państwu DIALOG i WSPÓLNE określenie aktualnych potrzeb lokalnej społeczności na terenie miasta oraz powiatu. Naszą PASJĄ jest praca dla dobra Naszej „małej Ojczyzny” i każdego jej Mieszkańca. Stąd zaproponowane przez Nas w czasie trwającej kampanii wyborczej cykliczne, otwarte spotkania z Państwem, które są zalążkiem wspólnej i efektywnej współpracy oraz kopalnią wiedzy dotyczącą Państwa potrzeb.

Wspólnie zadbajmy o dobrą przyszłość - Grodzisk News


Zrównoważony rozwój w dobrze pojętym interesie Mieszkańców to zadanie dla nowo wybranej Rady Miejskiej. Wspólnie zadbajmy o to, co nas otacza, czyli ład przestrzenny. To kluczowa kwestia dla rozwoju naszej społeczności. Niech nasza gmina rozwija się z poszanowaniem historii, kultury i potrzeb. Rozwój to także jakość życia Mieszkańców, a więc m.in. budowa i modernizacja dróg, rozwój sieci wodno-kanalizacyjnej i światłowodowej, budowa kolejnych ścieżek rowerowych. Inwestycje infrastrukturalne to poprawa komfortu życia, ale także bezpieczeństwo nasze, a przede wszystkim naszych dzieci. Niezwykle ważne są dla nas inwestycje oświatowe: szkoły, przedszkola, żłobki. Zdajemy sobie sprawę, że w gminie Grodzisk Mazowiecki jest nas coraz więcej i te inwestycje są niezbędne. Wysoki poziom kształcenia, możliwość rozwoju pasji i zainteresowań naszych dzieci, a wszystko to w nowo powstających lub zmodernizowanych placówkach oświatowych to nasz cel. Oświata, kultura i sport to dziedziny bliskie nam wszystkim. Inwestycje w tym zakresie, wszelkie wydarzenia kulturalne i sportowe są i będą dla nas zawsze bardzo ważne, bo wiemy z jaką radością wielu z Państwa w nich uczestniczy.

Wspólnie zadbajmy o dobrą przyszłość - Grodzisk News


Program KWW Wspólny Samorząd w pełnym zakresie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.wspolnysamorzad.com.pl oraz www.michalklonowski.pl Nie zapominamy w nim o ofercie dla ludzi młodych, ale też myślimy o seniorach. Pamiętamy o bezpieczeństwie i o zdrowiu naszych Mieszkańców. Bardzo ważna jest dla nas ochrona środowiska, dbałość o zieleń nie tylko miejską. Uważamy, że niezwykle istotna jest konstruktywna współpraca Rady Miejskiej z Mieszkańcami czyli inicjatywy społeczne, konsultacje, budżet obywatelski.

Wspólnie zadbajmy o dobrą przyszłość - Grodzisk News


Kampania wyborcza trwa. Nasze hasło Dialog-Pasja-Mieszkańcy zobowiązuje. W związku z tym zaproponowaliśmy Państwu szereg spotkań. Poznajemy się nawzajem. Rozmawiamy i z uwagą wsłuchujemy się w Państwa opinie, poznajemy oczekiwania.
Mamy dla Państwa, dla naszych Wyborców, propozycje: WSPÓLNIE wytyczajmy cele, przygotowujmy plany i realizujmy je, bo… WSPÓLNIE  możemy więcej!

Wspólnie zadbajmy o dobrą przyszłość - Grodzisk NewsKorzystając z okazji, Komitet Wyborczy Wspólny Samorząd życzy Wszystkim prawdziwie rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Niech radość, pokój, nadzieja i dialog zagości w Państwa domach.

Z wyrazami szacunku,
kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki - Michał Klonowski oraz Kandydaci do Rady Miejskiej i Powiatu.

Wspólnie zadbajmy o dobrą przyszłość - Grodzisk News

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.