TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

01 2023

Wózek dla nowonarodzonego mieszkańca lub mieszkanki Grodziska. Nadal można zgłaszać maluszki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wózek dla nowonarodzonego mieszkańca lub mieszkanki Grodziska. Nadal można zgłaszać maluszki - Grodzisk News


Grodziski magistrat nadal przyjmuje zgłoszenia od rodziców, których dzieci przyszły na świat w nowym roku. Pierwszy urodzony w 2023 r. mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego otrzyma wielofunkcyjny wózek typu 3 w 1.


Wszystko w ramach kolejnej już akcji Grodziska, który w ten sposób wita pierwszego w danym roku nowo narodzonego mieszkańca. Rodzice malucha mogą zgłosić fakt przyjścia dziecka na świat telefonicznie. Nie ma znaczenia szpital, w którym to się stało ani kryterium dochodowe. Istotne jest, aby matka była zameldowana w Grodzisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Magistrat zachęca, aby zgłaszać również maluchy urodzone 2 stycznia, a nawet kilka dni później. Nigdy nie wiadomo, czyje dziecko będzie tym pierwszym. Wózek zostanie przekazany zwycięskiej rodzinie po przedstawieniu w urzędzie dokumentu potwierdzającego dzień i godzinę przyjścia na świat. Zgłoszenia dzieci nowo narodzonych w 2023 roku należy składać do wydziału promocji w urzędzie miejskim pod numerem tel. 22 463 46 17 lub (22) 755 55 34 wew. 102.

Przekazanie przez gminę prezentu nie jest uzależnione od dochodów rodziny, zgłaszać się zatem może każdy rodzic, którego dziecko przyjdzie na świat 1, 2, a nawet w kolejne dni stycznia 2023 roku.

Rodzice mogą zgłaszać fakt urodzenia dziecka do 13 stycznia.

💬︎   dodaj komentarz

Fajnie, że można dostać wózek. To duża pomoc dla rodziców. Ja nie miałam takiej możliwości, ale i tak nie narzekam, bo teściowie sprezentowali nam wózek z camini. Fajnie mieć takich teściów :)

Renata
04-01-2023 11:44
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.