reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

01 2023

Wózek dla nowonarodzonego mieszkańca lub mieszkanki Grodziska. Nadal można zgłaszać maluszki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wózek dla nowonarodzonego mieszkańca lub mieszkanki Grodziska. Nadal można zgłaszać maluszki - Grodzisk News


Grodziski magistrat nadal przyjmuje zgłoszenia od rodziców, których dzieci przyszły na świat w nowym roku. Pierwszy urodzony w 2023 r. mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego otrzyma wielofunkcyjny wózek typu 3 w 1.


Wszystko w ramach kolejnej już akcji Grodziska, który w ten sposób wita pierwszego w danym roku nowo narodzonego mieszkańca. Rodzice malucha mogą zgłosić fakt przyjścia dziecka na świat telefonicznie. Nie ma znaczenia szpital, w którym to się stało ani kryterium dochodowe. Istotne jest, aby matka była zameldowana w Grodzisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Magistrat zachęca, aby zgłaszać również maluchy urodzone 2 stycznia, a nawet kilka dni później. Nigdy nie wiadomo, czyje dziecko będzie tym pierwszym. Wózek zostanie przekazany zwycięskiej rodzinie po przedstawieniu w urzędzie dokumentu potwierdzającego dzień i godzinę przyjścia na świat. Zgłoszenia dzieci nowo narodzonych w 2023 roku należy składać do wydziału promocji w urzędzie miejskim pod numerem tel. 22 463 46 17 lub (22) 755 55 34 wew. 102.

Przekazanie przez gminę prezentu nie jest uzależnione od dochodów rodziny, zgłaszać się zatem może każdy rodzic, którego dziecko przyjdzie na świat 1, 2, a nawet w kolejne dni stycznia 2023 roku.

Rodzice mogą zgłaszać fakt urodzenia dziecka do 13 stycznia.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Fajnie, że można dostać wózek. To duża pomoc dla rodziców. Ja nie miałam takiej możliwości, ale i tak nie narzekam, bo teściowie sprezentowali nam wózek z camini. Fajnie mieć takich teściów :)
Renata


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.