25 02 2020

Włamał się do domu, celował do policjantów z broni

25.02.2020, godz.: 14:51
Włamał się do domu, celował do policjantów z broni
fot. GrodziskNews

Błońscy policjanci zatrzymali mieszkańca gminy, który włamał się do jednego z tamtejszych domów. 25-latek przyłapany przez kryminalnych na miejscu zdarzenia mierzył do nich z broni. Okazało się, że to atrapa.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, które dyżurny komisariatu w Błoniu odebrał po południu. Z zawiadomienia wynikało, że w gminie ktoś włamał się do jednego z domów.

Sprawca dostał się do domu, po tym jak wybił szybę w drzwiach tarasowych. Do interweniujących funkcjonariuszy wyszedł z bronią wycelowaną w ich kierunku. Okazało się, że była to atrapa.

– Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili go w policyjnej celi. Mieszkaniec gminy Błonie usłyszał już zarzut. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Natomiast prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności – poinformowała Komenda Policji Warszawa Zachód.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.