06 12 2018

Wiewiórka oficjalną maskotką WKD

06.12.2018, godz.: 17:09
Wiewiórka oficjalną maskotką WKD
fot. wkd.com.pl

Długo musieliśmy czekać aż Warszawska Kolej Dojazdowa rozstrzygnie konkurs poparty głosowaniem pasażerów dotyczący wizerunku oficjalnej maskotki przewoźnika. Najwięcej głosów otrzymała wiewiórka i to ją będzie przedstawiać maskotka.

W ankiecie internetowej pod nazwą „Maskotka dla WKD” wzięło udział 730 pasażerów. – Zaproponowane zostało liczne grono zwierzątek, jednak największą liczbę głosów zdobyła wiewiórka – zwinna i szybka jak wukadka – poinformował przewoźnik.

– Po dostarczeniu do siedziby Spółki do Grodziska Mazowieckiego wykonanych maskotek, nasze sympatyczne wiewiórki trafią do 5 osób wylosowanych spośród biorących udział w zabawie pn. „Maskotka dla WKD” – dodał.

W założeniu wiewiórka będzie stanowić dodatkowy, przyjazny element umożliwiający promocję i identyfikację kolejki WKD. Będzie ona towarzyszyć w różnego rodzaju wydarzeniach i kampaniach organizowanych lub współorganizowanych przez wukadkę.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.