17 01 2020

Wielki powrót Dżemu do Grodziska! Koncert już w marcu

17.01.2020, godz.: 15:10
Wielki powrót Dżemu do Grodziska! Koncert już w marcu
fot. Materiały organizatora

Prawdziwa gratka dla fanów polskiej klasyki blues-rockowej. Legendarny zespół Dżem 13 marca zagra koncert w Grodzisku. Informujemy o tym jako pierwsi w regionie i już dziś zapowiadamy, że czeka na Was sporo biletów do wygrania!

Do przychodzenia na koncerty Dżemu nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać, bo i tak wszystkie obiekty, w których grają na ogół wypełniają się po brzegi. Wśród grodziskiej społeczności zainteresowanie ich występem również będzie ogromne, tym bardziej, iż pamiętamy frekwencję w hali przy ul. Westfala, gdy Dżem zagrał tam w 2015 roku.

Marcowy koncert zapowiada się ekscytująco nie tylko ze względu, na najwyższy poziom muzyczny, do którego zespół przez dziesiątki lat senicznej obecności przyzwyczaił fanów. – Zespół zaplanował również wyhjątkowe pokazy wizualne na specjalnym telebimie ustawiony przy scenie – mówi Maciej Ratyński z Agencji RATevents organizującej grodziski koncert.

– Występ Dżemu w piątek trzynastego, wbrew uczyni ten dzień szczęśliwym dla wszystkich entuzjastów koncertowego brzmienia – mówi z przekonaniem Maciej Ratyński.

Także my przekonani jesteśmy, że będzie to koncert najwyższej próby, dlatego objęliśmy wydarzenie patronatem medialnym, a wkrótce ruszymy z konkursami, w których do wygrania będą wejściówki na występ zaplanowany na 13 marca o godz. 20.00 w hali przy ul. Westfala 3a.

Ruszyła już także sprzedaż biletów TUTAJ. Radzimy nie zwlekać z zakupem, gdyż wejściówki na koncerty Dżemu na ogół rozchodzą się bardzo szybko.

Materiały organizatora
💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Wielki powrót Dżemu do Grodziska! Koncert już w marcu”

  1. Paweł pisze:

    Nareszcie konkretny koncert w Grodzisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.