TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

07 2021

Wieczorny pożar w Osowcu


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsWieczorny pożar w Osowcu - Grodzisk News


W sobotni wieczór w Osowcu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej. Powód? Pożar sadzy w przewodzie kominowym jednego z domów.


reklama Grodzisk mazowiecki

Całą akcję przeprowadzono sprawnie, w niespełna godzinę. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o godz. 20.22, z którego wynikało, że w przewodzie kominowym powstał pożar. PO dotarciu na miejsce strażacy potwierdzili pożar sadzy, który następnie został przez nich ugaszony – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Działania strażaków polegały na ugaszeniu ognia, usunięciu wkładu z komina, sprawdzeniu, czy nie ma dalszego zagrożenia. Wykonano również sprawdzenia miernikiem wielogazowym. Do bazy załogi wróciły o 21.14 – dodaje Stefaniak.

W akcji brały udział dwa zastępy: PSP w Grodzisku i z OSP Żelechów.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.