22 05 2020

Wieczorny pożar w Natolinie

22.05.2020, godz.: 09:34
Wieczorny pożar w Natolinie
fot. Archiwum

W czwartkowy wieczór strażacy zostali wezwani do pożaru przy ul. Logistycznej w Natolinie. Przypuszczalną przyczyną było podpalenie drzewa.

Do gaszenia pożaru wyruszył jeden zastęp strażaków. – Do stanowiska kierowania o godz. 20.38 wpłynęło zgłoszenie zgłoszenie o pożarze na ul. Logistycznej w Natolinie. Okazało się, że płonie drzewo – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Pożar ugasiła jednostka OSP z Kłudna Starego, a cała akcja trwała nieco ponad pół godziny. Jako przypuszczalna przyczyna pożaru w meldunku widnieje podpalenie – dodał st. bryg. Tryniszewski.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata