22 09 2020

Wieczorne zderzenie w Milanówku

22.09.2020, godz.: 11:33
Wieczorne zderzenie w Milanówku

Dwa zastępy straży pożarnej i policja prowadzili czynności w związku ze zderzeniem czterech samochodów osobowych. Na miejscu było także pogotowie medyczne.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.00. – Wpłynęło wezwanie o zderzeniu czterech pojazdów osobowych w Milanówku, konkretnie u zbiegu ulic Brwinowskiej i Królewskiej – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Samochodami podróżowali tylko kierowcy, a jeden z nich uskarżał się na duszności i ból w nodze, pogotowie udzieliło mu pomocy – dodał.

Cała akcja zakończyła się około 21.00.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.