06 02 2020

Wieczór należał do aktywnych seniorów [FOTO]

06.02.2020, godz.: 09:30
Wieczór należał do aktywnych seniorów [FOTO]
fot. Marcin Masa;slo

Do jutra potrwają zapisy do do siódmej już odsłony Strefy Aktywnego Seniora w Grodzisku. W ofercie znalazła się szeroka paleta zajęć dla mieszkańców w wieku 65 plus. Już natomiast odbyła się uroczysta inauguracja nowego sezonu SAS.

W sali widowiskowej Centrum Kultury goście dopisali. Nie mogło zabraknąć ani oficjalnych przemów i podziękowań. Gwoździem programu były jednak przede wszystkim występy sceniczne przygotowane przez uczestników zajęć.

Zdjęcia autorstwa Marcina Masalskiego można zobaczyć poniżej.

Wciąż można także zapisać się na zajęcia. W ofercie Strefy Aktywnego Seniora znajdą się zajęcia ruchowe, językowe, plastyczne i techniczne. Będzie m.in.: gimnastyka rehabilitacyjna, ćwiczenia wzmacniające, rozciągające, ćwiczenia z piłkami, nordic walking, trening ogólnorozwojowy. SAS umożliwi doszkolenie z umiejętności komputerowych, językowych (niemiecki, angielski i francuski) oraz artystycznych w tym: zajęcia z ceramiki, teatralne, z rękodzieła, malarstwa. Nie zabraknie m.in: treningów pamięci, czy zajęć tanecznych.

Zapisywać się można w godz. 10.00–16.00 w Mediatece przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku. Informacje pod numerem telefonu 22 120 29 01. Śpieszcie się!

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.