25 11 2019

Weekendowy pożar w Kadach . Jak doszło do tragedii?

25.11.2019, godz.: 14:54
Weekendowy pożar w Kadach . Jak doszło do tragedii?
fot. GrodziskNews

Wracamy do tragicznego pożaru w Kadach, w którym zginął 80-letni mężczyzna. W ferworze akcji gaśniczej nie było czasu na zbadanie, jak doszło do zaprószenia ognia. Odpowiedź na to pytanie ma dać opinia biegłego.

Wiadomo tyle: pożar wybuchł w sobotę około trzeciej nad ranem. Przy ul. Środkowej w Kadach płonął dom jednorodzinny o drewnianej konstrukcji, a gaszenie ognia zajęło siedmiu zastępom strażaków kilka godzin. W trakcie akcji w budynku odnaleziono zwęglone ciało 80-letniego właściciela domu.

Jak doszło do wzniecenia pożaru, który pozbawił życia człowieka, doszczętnie strawił jeden dom, a zagrażał sąsiednim posesjom? Na te pytania ma odpowiedzieć ekspertyza biegłego z zakresu pożarnictwa. Czy są już choćby wstępne ustalenia?

– Biegły nie przekazał nam jeszcze żadnych, choćby wstępnych wniosków z analizy zdarzenia. Zabezpieczył materiały, przesłucha świadków. Wówczas powinniśmy wiedzieć więcej – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata