14 03 2016

Wandale uderzyli ponownie

14.03.2016, godz.: 11:27
Wandale uderzyli ponownie
fot. GrodziskNews

W nocy z 11 a 12 marca chuligani uszkodzili kolejny w ostatnich miesiącach biletomat WKD. Tym razem włamali się do urządzenia na przystanku w Nowej Wsi. Na razie więc pasażerowie tam biletu nie kupią.

Co jakiś czas Warszawska Kolej Dojazdowa informuje o dewastacji biletomatu. Urządzenie niszczono już m.in. w Podkowie Leśnej, na przystanku Warszawa Raków, Otrębusy, Warszawa Salomea, Grodzisk Mazowiecki Piaskowa i Opacz. Tym razem chuligani swoją agresję wyładowali na automacie znajdującym się na przystanku WKD w Nowej Wsi.

Przewoźnik poinformował, że włamanie do automatu biletowego miało miejsce w nocy z 11 na 12 marca. Ze względu na skalę uszkodzeń urządzeń zawieszona została możliwości zakupu biletów w ten sposób aż do odwołania, czyli do czas kiedy Mennica Polska nie naprawi biletomatu lub nie dostarczy nowego.

Jak na razie ten uszkodzony został zdemontowany. Sprawa trafiła zaś na policję.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.