05 08 2020

Wandal z przejścia podziemnego zatrzymany

05.08.2020, godz.: 07:41
Wandal z przejścia podziemnego zatrzymany
Fot. grodzisk.pl

Grodziscy strażnicy miejscy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenie plakatów w przejściu podziemnym pod torami PKP.

O tym akcie wandalizmu i poszukiwaniach sprawcy, informowaliśmy 24 lipca (więcej tutaj). Dziś osoba podejrzana o zniszczenie plakatów jest już w rękach policji.

Mężczyzna został zauważony, zidentyfikowany i zatrzymany we wtorek rano przez grodziskich strażników miejskich. – Po wylegitymowaniu 20-latek został niezwłocznie przekazany w ręce policji, gdzie najprawdopodobniej na podstawie dokumentacji przekazanej z grodziskiej straży miejskiej zostanie przedstawiony mu zarzut zniszczenia mienia z art. 288 kk (którego sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5) – poinformowała Straż Miejska w Grodzisku Mazowieckim. – Między innymi dzięki nagraniom z pobliskich kamer zidentyfikowany przez nas sprawca poniesie wszelkie konsekwencje finansowe swoich nieodpowiedzialnych zachowań aspołecznych. Stanowczo sprzeciwiamy się takim zachowaniom zasługujących wyłącznie na potępienie – podkreślili strażnicy.

Fot. Facebook/Grodzisk Mazowiecki
💬︎ 2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Wandal z przejścia podziemnego zatrzymany”

  1. Anonim pisze:

    Proponuję w ten sam sposób potraktować wandala, czyli cięcia ostrym narzędziem.

  2. Robert pisze:

    Puste paragrafy, dobrowolnie przyzna się to mandat dostanie.
    Pijanemu zatrzymane prawo jazdy w kolejnych dwóch miesiącach pod rząd na podwójnym gazie bez prawka bo przecież zostało zabrane i wyrok……….. Tylko 3 lata zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. Masakra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.