TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

10 2023

W Żyrardowie kolejny raz padły strzały. Policjanci sięgnęli po broń służbową


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W poniedziałek w Żyrardowie znów padły strzały i jak się okazuje to zdarzenie miało związek z sytuacją z ubiegłego tygodnia, kiedy to na ulicy znaleziono konającego mężczyznę z raną postrzałową.


W poniedziałek strzały padły przy ul. Okrzei, jak wyjaśnia rzecznika prasowy żyrardowskiej komendy powiatowej, policjanci wykorzystali broń służbową. – Wczoraj (poniedziałek – przyp. red.) w Żyrardowie na ulicy Okrzei policjanci realizowali czynności w związku ze zdarzeniem dotyczącym znalezienia mężczyzny z raną postrzałową. Podczas czynności policjanci wykorzystali broń służbową. W trakcie tych działań nikt nie został ranny. Trwają czynności, a postępowanie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Żyrardowie – powiedziała Patrycja Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zdarzenie ma bezpośredni związek ze znalezieniem w czwartek (12 października) mężczyzny z raną postrzałową, który leżał na ulicy Kilińskiego. Pomimo reanimacji, człowiek ten zmarł prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa. Wkrótce zaś media obiegła informacja, że śmiertelnie postrzelony mężczyzna był wcześniej notowany.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.