reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

12 2020

W sobotę otwarcie nowego targowiska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plW sobotę otwarcie nowego targowiska - Grodzisk News


Już jutro zostanie otwarte zmodernizowane targowisko przy ul. Rynek 24 w Brwinowie. Kupcy już zadeklarowali chęć przeniesienia się. Jedynie sprzedaż mięsa i wędlin będzie mogła pozostać w pawilonach przy ul. Grodziskiej do końca grudnia.


Gmina Brwinów na modernizację targowiska pozyskała blisko 1 mln zł. Obecnie teren przy ul. Rynek jest nowoczesny i znacznie bardziej komfortowy zarówno dla osób handlujących, jak i klientów. Powstały tam m.in. nowe pawilony handlowo-usługowe, w których znajduje się 19 lokali, natomiast na placu targowym od strony ul. Armii Krajowej jest około 50 zadaszonych miejsc i 10 niezadaszonych dla osób handlujących z samochodów lub przy stołach. Ponadto jest także budynek administracyjny oraz toaleta publiczna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nowe pawilony są konstrukcji stalowej, a ich ściany zewnętrzne i dach są wyłożone płytami warstwowymi, natomiast wewnętrzne – płytami kartonowo-gipsowymi. Na podłodze położono wykładzinę winylową. Każdy lokal jest wyposażony w łazienkę, ogrzewanie, instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną.

13 z 19 lokali ma już swoich dzierżawców, natomiast natomiast na pozostałe sześć został ogłoszony przetarg. Szczegóły tutaj.

Warto podkreślić, że jeden z pawilonów został przeznaczony na centrum integracji mieszkańców, ale z uwagi na trudny czas pandemii Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej zaczeka z jego uruchomieniem do przyszłego roku.

Targowisko w nowej odsłonie po raz pierwszy przyjmie klientów już w sobotę 5 grudnia. – Kupcy już zadeklarowali chęć przeniesienia się – handlując w tymczasowej lokalizacji odliczali czas do powrotu na dawne miejsce. Jedynie sprzedaż mięsa i wędlin będzie mogła pozostać w pawilonach przy ul. Grodziskiej 18 do końca grudnia, gdyż z uwagi na wymagania sanitarne konieczne jest przystosowanie lokali – poinformował Urząd Gminy Brwinów.

W sobotę otwarcie nowego targowiska - Grodzisk News
W sobotę otwarcie nowego targowiska - Grodzisk News
W sobotę otwarcie nowego targowiska - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

WITAMY nowe targowisko,ŻEGNAMY NISKIE CENY.i to ma być "dobra zmiana.???

bywalec
05-12-2020 10:33
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.