12 07 2018

W lipcu wyścig kolarski na grodziskich drogach. Kilka godzin z utrudnieniami

12.07.2018, godz.: 13:09
W lipcu wyścig kolarski na grodziskich drogach. Kilka godzin z utrudnieniami
fot. Pixabay

Za nieco ponad dwa tygodnie, 27 lipca na na drogach grodziskiej gminy pojawią się spore utrudnienia w ruchu. Powód? Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Dookoła Mazowsza”, który ma przejechać przez nasz region.

Czeka nas zatem powtórka z zeszłego roku, kiedy to w tym samym dniu przez nasz region przejeżdżał kolarski peleton. A jak przedstawiają się szczegóły?

– Kolarze wystartują o godz. 12.00 z ul. Montwiłła i powrócą na zlokalizowaną tam metę ok. godz. 16.30. Będą więc częściowe utrudnienia w ruchu, związane z przejazdem wyścigu – poinformował grodziski magistrat.

Trasa obejmie ulice Spokojną, Radońską, Lazurową, Orlą i Widokową do skrzyżowania z ul. Gościnną oraz ul. Centralną od skrzyżowania z ul. Widokową do granicy gminy.

Dla porządku dodajmy, że będzie to drugi etap 61. Wyścigu Kolarskiego „Dookoła Mazowsza”.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.