TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

19

09 2023

W kilkunastu miejscach w gminie staną radarowe wyświetlacze prędkości


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Gmina Żabia Wola zamierza zainstalować radarowe wyświetlacze prędkości w czternastu miejscach na terenie gminy. Ma to zwiększyć bezpieczeństwo pieszych.


W ramach zadania „Bezpieczny pieszy w Gminie Żabia Wola” mają zostać ustawione radarowe wyświetlacze prędkości. Tamtejszy Urząd Gminy ogłosił przetarg na to zadanie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wyświetlacze mają stanąć w następujących lokalizacjach: ul. Chełmońskiego w Bieniewcu, ul. Głównej i Warszawskiej w Żabiej Woli, ul. Nad Lasem (w dwóch miejscach) i Chełmońskiego w Żelechowie, Tarczyńskiej w Ojrzanowie (w dwóch miejscach), ul. Mszczonowska w Skułach, ul. Grodziska w Musułach, ul. Mazowiecka w Józefinie, ul. Grodziska w Zalesiu, ul. Mszczonowska w Bartoszówce, ul. Tarczyńska w Grzegorzewicach.

W zakres zamówienia wchodzi m.in. opracowanie projektu stałej organizacji ruchu w wymienionych miejscach wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, wykonanie prac budowlano-montażowych, uruchomienie urządzeń oraz późniejsza ich konserwacja i serwisowanie.

Kiedy wyświetlacze pojawią się na gminnych ulicach? Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 60 dni więc prawdopodobnie jeszcze jesienią wszystko powinno być gotowe.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.