TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

19

09 2023

W kilkunastu miejscach w gminie staną radarowe wyświetlacze prędkości


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Gmina Żabia Wola zamierza zainstalować radarowe wyświetlacze prędkości w czternastu miejscach na terenie gminy. Ma to zwiększyć bezpieczeństwo pieszych.


W ramach zadania „Bezpieczny pieszy w Gminie Żabia Wola” mają zostać ustawione radarowe wyświetlacze prędkości. Tamtejszy Urząd Gminy ogłosił przetarg na to zadanie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wyświetlacze mają stanąć w następujących lokalizacjach: ul. Chełmońskiego w Bieniewcu, ul. Głównej i Warszawskiej w Żabiej Woli, ul. Nad Lasem (w dwóch miejscach) i Chełmońskiego w Żelechowie, Tarczyńskiej w Ojrzanowie (w dwóch miejscach), ul. Mszczonowska w Skułach, ul. Grodziska w Musułach, ul. Mazowiecka w Józefinie, ul. Grodziska w Zalesiu, ul. Mszczonowska w Bartoszówce, ul. Tarczyńska w Grzegorzewicach.

W zakres zamówienia wchodzi m.in. opracowanie projektu stałej organizacji ruchu w wymienionych miejscach wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, wykonanie prac budowlano-montażowych, uruchomienie urządzeń oraz późniejsza ich konserwacja i serwisowanie.

Kiedy wyświetlacze pojawią się na gminnych ulicach? Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 60 dni więc prawdopodobnie jeszcze jesienią wszystko powinno być gotowe.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.