TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

10 2023

W jakich okolicznościach opel spadł z wiaduktu? Policja szuka świadków zdarzenia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Wracamy do sprawy wypadku, w którym pijany kierowca spadł wraz z autem z żyrardowskiego wiaduktu. Miejscowa komenda policji prowadząca sprawę szuka bowiem świadków zdarzenia.


Przypomnijmy. 17 września w nocy około godz. 3.00  na skrzyżowaniu żyrardowskich ulic Polskiej Organizacji Wojskowej i 1 Maja opel astra spadł z wiaduktu. Doszło do tego na skutek przebicia barierek ochronnych. Opel Astra spadł na dach do tunelu znajdującego się pod skrzyżowaniem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W aucie znajdował się tylko 29-letni mężczyzna. Przez zespół ratownictwa medycznego został zabrany do szpitala. Jak się okazało, był pijany: miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

Okoliczności wypadku bada żyrardowska policja i poszukuje świadków zdarzenia.

–Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób będących świadkami zdarzenia o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie ( tel.47 705 82 00) lub z prowadzącym postępowanie st.asp. Dariuszem Tomaszewskim (tel. 47 705 82 34) – apeluje żyrardowska policja.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.